Wadi Rum znajduje się w południowej Jordanii, zaledwie półtorej godziny od jednego z Siedmiu Cudów Świata, Petra. Do stolicy Jordanii, Ammanu, można łatwo dotrzeć samolotem. Codziennie odbywają się loty z głównych międzynarodowych portów lotniczych, a podróż z większości stolic europejskich do Amman zajmuje tylko 4–5 godzin. Z międzynarodowego lotniska Queen Alia w Jordanii w Ammanie można w 3–4 godziny dojechać do Wadi Rum.

Wadi Rum jest pełen pięknych krajobrazów. Dołącz do jednej z naszych Jeep Tours, aby zmaksymalizować czas w Wadi Rum. Spotkaj lokalnych beduinów na pustyni, wypij tradycyjną herbatę beduińską, spróbuj piasku na pokład na wzgórzach itp. Nasi dobrze wyszkoleni przewodnicy zaopiekują się Tobą na każdym kroku, pokazując najlepsze miejsca!

Na życzenie oferujemy naszym gościom możliwość spania pod gwiazdami. Czyste, pustynne niebo zapewnia fantastyczne widoki na rozgwieżdżone niebo. Cały sprzęt do spania jest dla Ciebie. Jeśli nocujesz dłużej niż jedną noc, możesz na przemian spać w obozie i biwakować. Domyślną opcją dla wszystkich naszych programów jest spanie w namiotach w naszym obozie, więc jeśli chcesz spać pod startem, daj nam znać z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zorganizować to dla ciebie.

Wadi Rum Jordania

Zaplanuj wycieczkę na pustynię Wadi Rum w Jordanii.